středa 2. prosince 2015

Ferda Vomáčka - masér

Sportovní a rekondiční masáže, Breusova masáž

Masáž je účinná souhra dotyků, která uvolňuje a harmonizuje tělo i mysl. Patří k jedněm z nejstarších léčebných prostředků.

REIKI

Tradiční japonský způsob přírodní léčby, posiluje naši životní energii, očišťuje tělo i ducha, aktivace sebeléčebného procesu.

Reflexologie

Využívá tlaku a masáží reflexních zón a ploch na chodidlech (rukou), všechny orgány nebo části těla mají své reflexní místo.

Dornova metoda

Manuální a účinný způsob, jak odstranit akutní a dlouhodobé bolesti v zádech a kloubech, vyrovnání rozdílné délky končetin.

Homeopatie

Léčebná metoda, jejíž základy položil doktor Samuel Hahnemann. Její kořeny sahají do hluboké minulosti, až do doby Hippokrata. Základním principem homeopatie je teze "similia similibus curentur" neboli, podobné je léčeno podobným. Jinými slovy, jakákoli subtance, která je schopna u zdravého člověka vyvolat symptomy nemoci, dokáže tyto symptomy u nemocného léčit.

Diagnostika

Diagnostika zátěží jednotlivých orgánů těla za pomocí reflexní terapie (kontaktní metoda) a pomocí biotenzoru, to je možné i bez Vaší přítomnosti, k tomu je třeba fotografie nebo celé jméno a datum narození.

Kineziotaping

Způsob léčby založený na tělu vlastním přirozeném procesu hojení. Metoda Kineziotejpingu funguje díky aktivaci nervového a oběhového systému zásahem z vnějšího prostředí = pokožky.

Indická masáž hlavy

Jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci, dá se provádět vsedě, bez nároků na prostor či vybavení. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Bachova terapie

Bachova květová terapie je založena na léčení pomocí 38 esencí z květů divoce rostoucích rostlin, keřů a stromů. Autorem květové terapie je Dr. Edward Bach, který tuto metodu vynalezl na počátku 20 stol. Bachova květová terapie působí příznivě na psychický stav člověka a odstraňuje tak např. stres, strach, nervozitu, fobie atd.

TUINA

Čínská masáž Tuina vychází ze stejných teoretických základů a filosofie jako     tradiční škola akupunktury, ale ošetření a stimulace citlivých bodů se provádí rukou, loktem nebo vhodnou masážní pomůckou.
Tuina zprůchodní energetické dráhy a účinně podpoří oběh krve a vnitřní energie v těle.

Kontakty

Telefon: +420 739 071 637
E-mail: ferdavomacka@seznam.cz