úterý 27. října 2015

POWERbreathe - diagnostika a posilování dýchacího svalstva

Pouze 30 nádechů 2 x denně a vaše výkonnost výrazně vzroste!

Dýchací svaly, tedy především bránice, mají zásadní roli pro správný dechový stereotyp a držení těla.

Správný dýchací stereotyp pro stoprocentní výkon velmi podstatný a nabízí většinou velký prostor pro další růst závodníka.

Většina sportovců trénuje téměř všechny ostatní svalové skupiny, a přitom ignoruje fundamentální systém ovlivňující výkonnost celého organismu – dýchací svalstvo. „Únava dýchacích svalů snižuje kvalitu ventilace při sportovním výkonu, ale nejen to. Dýchací svaly zároveň mají posturální a stabilizační funkci, tedy pomáhají tělo udržet v ideálním fyziologickém postavení.

POWERbreathe kinetic K5

Digitální přístroj pro trénink a monitorování dýchacího svalstva se softwarem pro online analýzu na PC. Top model série s auto-optimalizační technologií nádechového odporu (systém proměnlivého řízení zátěže dle průběhu nádechu). Režim tréninku (možnost nastavení intenzity), testování, zahřátí před zátěží a zklidnění po zátěži. LCD displej s možností nastavení a zobrazení výsledků tréninku vč. historie (tlak nádechu v cmH2O, % zlepšení, výkon ve Wattech, objem nádechu, energie v Joulech). Odnímatelný dýchací ventil pro snadné čištění. Součástí je software Breathe-Link K5, díky němuž lze přístroj připojit k PC a online sledovat trénink i testování, analyzovat data, nastavit trénink na míru. Možnost exportu a importu dat, tisku výsledků i historie ve formátu PDF. U nás je tento model k dispozici a jste zváni k bezplatnému vstupnímu testu!!

POWERbreathe Plus

Mechanický přístroj pro trénink dýchacího svalstva s optimalizovaným prouděním vzduchu a antibakteriálním náustkem. Vyrábí se ve 3 verzích obtížnosti (nízká, střední, vysoká). Před nákupem je třeba vhodný model individuálně vyzkoušet, což je možné u nás, jste srdečně zváni! 

Více o POWERbreathe na: